Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart
Stoeterij Beijemastate Arum

Pensionstalling voor Paarden en Pony's

Hier de uitslagen van en door ALLE pension klanten,klik hier om dit te mailen(prestaties Foto enz......)

Femke Zijlstra

Onderlinge wedstrijd Beijemastate 07-02-2016

1e Prijs Maike met Finishing 72,33

2e Prijs Femke met Elvera 68%

3e Prijs Hanneke met Lizzette 66,33%

3e Prijs Jasmin met Clyde 66,33%

Koudum 3 juli

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Lizette fan stal Ghia 186 punten

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke teatske fan stal Ghia 190 punten en 187 punten


Bolsward 28 juni

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke teatske fan stal Ghia 186 punten


Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met blinker 211 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Zwarte willem fan e Beijemastate 211 punten


Bolsward 26 juni

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Lizette fan stal Ghia 186 punten en 197 punten 2de prijs


Arum 25 mei

B Dressuur

Helena Sijbesma met Meinte Kz 185 punten en 190 punten 1ste prijs


Arum 14 mei

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Jelte Pk 181 punten


Harich 9 Mei

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 212 punten


Franeker 3 Mei

Finale Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 183 punten


Franeker 1 Mei

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 183 punten en 191 punten 4de prijs

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 182 punten en 181 punten


M1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 195 punten 1ste prijs en 187 punten 1ste prijs


Z1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie 213 punten 1ste prijs en 209 punten

Marieke Lombaard met Alpha Chin 212 punten 2de prijs en 210 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 209 punten 3de prijs en 211 punten 1ste prijs


Franeker 30 April

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 184 punten 3de prijs


Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 207 punten 3de prijs en 204 punten 3de prijs


Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 212 punten 1ste prijs en 204 punten 2de prijs


Koudum 25 April

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 187 punten 5de prijs


Z1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie 222 punten 1ste prijs en 207 3de prijs


Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 209 punten 1ste prijs 

Harich 11 april

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 184 punten

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 205 punten 2de prijs en 204 punten 2de prijsArum 29 Maart

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke fan Leons 185 punten en 183 punten

Cornwerd 15 Maart

B Dressuur

Jessica Kuvel met Jelte Pk 182 punten en 194 punten

L1 Dressuur

Jessica kuvel met Harley Pk 186 punten en 190 punten

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 178 punten 2de prijs en 185 punten 1ste prijs


Bolsward 7 Maart

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 180 punten en 180 punten

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 180 punten en 181 punten

Franeker 1 Maart

Z1 Dressuur Tim Kruyt met Celle Vie 206 punten


Franeker 28 Februari

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 186 punten 2de prijs en 187 punten 2de prijs

L2 Dressuur

Yvette Vreeburg met Sjouke fan e skans 186 punten en 196 punten


Arum 27 Februari

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 181 punten en 182 punten


Vrouwbuurt 22 Februari

L2 Dressuur Lysanne Wielsma met Waterloo 184 punten en 180 punten

Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 181 punten en 185 punten


Arum 22 Februari

B DressuurJessica Kuvel met Jelte Pk 188 punten 4de prijs


Arum 20 Februari

B Dressuur Jessica Kuvel met Jelte Pk 184 punten 4de prijs


Hippolytushoef 15 Februari

B Dressuur

Jessica kuvel met Jelte Pk 189 punten en 193 punten 3de prijs

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 190 punten en 186 punten


Arum 6 februari

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 180 punten


Cornwerd 1 februari

B Dressuur

Helena Sijbesma met Meinte KZ 183 punten 3de prijs en 190 punten 2de prijs

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 187 punten en 188 punten

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 184 punten


Koudum 31 Januari

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 181 punten

Arum 23 Januari

M1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 189 punten 1ste prijs en 189 punten 1ste prijs Franeker 4 Januari

B Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 192 punten 2de prijs en 189 punten 2de prijs


Arum 30 December

L2 Dressuur

Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 182 punten

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 180 punten

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 184 punten en 180 punten

Arum 28 December










B DressuurJessica Kuvel met Harley Pk 188 punten 3de prijs en 192 punten 3de prijs

Jessica kuvel met Jelte Pk 191 punten 3de prijs en 190 punten


Hippolytushoef 21 December

B Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 180 punten

Jessica kuvel met Jelte Pk 182 punten 2de prijs


Koudum 6 december

B Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 188 punten 3de prijs en 191 punten 3de prijs

Jessica kuvel met Jelte Pk 180 punten en 181 punten Cornwerd 16 November

B Dressuur Jessica Kuvel met Harley PK 187 punten 2de prijs en 185 punten

Helena Sijbesma met Meinte KZ 180 punten en 184 punten










Arum 14 November

B dressuur Jessica Kuvel met Harley PK 181 punten


Franeker 9 November

B Dressuur Jessica Kuvel met Harley PK 181 punten 4de prijs

L2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Dolinda 180 punten en 183 punten 4de prijs

Z1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 207 punten


Harich 11 November

Louise Nieuwenhuis met Dolinda 193 punten


Harich 8 November

L2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Dolinda 193 punten


Joure 1 November

ZZL Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 231 punten 1ste prijs en 243 punten 1ste prijs


Arum 31 Oktober

L2 Dressuur Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 182 punten

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 182 punten en 185 punten


Anna Paulowna 19 Oktober

L2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Dolinda 180 punten




Sneek 18 Oktober

L2 Dressuur Marsja Dijkman met Fiumare Sue 197 punten 1ste prijs en 195 punten

Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 186 punten en 180 punten

M1 Dressuur Marsja Dijkman met Nedinox Faya 182 punten en 187 punten

Maike Rispens met Equador 181 punten

M2 Dressuur Tim Kruyt met Celle Vie SK 188 punten 2de prijs mag nu Z starten


Arum 17 Oktober


M1 Dressuur Linda Kenter met Ella 182 punten 3de prijs en 184 punten 3de prijs


Franeker 4 Oktober

L2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Dolinda 182 punten en 191 punten 3de prijs

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 180 punten en 181 punten

M1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 181 punten


Arum 3 Oktober

Jessica Kuvel met Harley Pk 187 punten 4de prijs

Benningbroek 21 September

L2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Dolinda 181 punten


Koudum 20 September

L1 Dressuur Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 183 punten

Z1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 211 punten 1 ste prijs en 204 punten 2 de prijs


Cornwerd 7 September

L2 Dressuur Anja Oudendag met Femke fan stal Ghia 180 punten

M2 Dressuur Marieke Lombaard met Alpha Chin 197 punten 1ste prijs en 185 punten 3de prijs mag nu Z starten

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 205 punten en 227 punten 1ste prijs

Franeker 30 Augustus

B Dressuur Helena Sijbesma met Meinte Kz 181 punten

L2 Dressuur Anja Oudendag met Femke fan Stal Ghia 186 punten en 182 punten 4de prijs

Z1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 205 punten 2de prijs en 208 punten 1ste prijsWarga 20 Augustus

L2 Dressuur Linda Kenter met Ella 191 punten 2de prijs en 180 punten


Dronrijp 16 Augustus

B Dressuur Helena Sijbesma met Meinte Kz 187 punten


Harich Friese Kampioenschap 9 augustus

L2 Dressuur Maaike Rispens met Equador 9de Prijs


Cornwerd 3 Augustus

B Dressuur Jessica Kuvel met Harely PK 182 punten en 181 punten 



L1 Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 201 punten 2de prijs

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 196 punten




M1 Dressuur

Lucie Boelens met Cappacio 206 punten 1ste prijs en 187 punten 2de prijs Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten 

Arum 31 Juli

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke fan Leons 196 punten 3de prijs en 189 punten 4de prijs


Vrouwenparochie 26 juli Stal Hameren

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie SK 181 punten en 195 punten beste combi klasse M1/M2


Garijp 17 Juli

L1 Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Bijemastate 194 punten en 184 punten


Arum 17 juli

M2 Dressuur

Marieke Lobaard met Alpha -Chin 192 punten 1ste prijs en 186 punten 1ste prijs


Harich 12 Juli

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 63,83%


Arum 10 Juli

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke fan leons 184 punten 2de prijs



Koudum 4/5 Juli

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan Stal Ghia 182 punten

Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 205 punten

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 207 punten en 205 punten


Arum 3 Juli

L1 Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 180 punten en 182 punten 2de prijs

Bolsward 29 Juni



B Dressuur

Helena Sijbesma met Meinte Kz 181 punten


L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 182 punten


L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 194 punten 2de prijs en 183 punten 5de prijs


M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 184 punten en 188 punten 5de prijs


M2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie sk 183 punten 3de prijs


Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 220 punten 2de prijs en 205 punten Ytzen heeft nu Sportpredikaat

Hanneke Hiemstra met Blinker 208 punten


Z2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 232 punten 1ste prijs en 220 punten 3de prijs

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 204 punten en 211 punten


B Springen

Hanneke Hiemstra met Blinker 3de prijs


Bolsward 27 Juni


B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke 194 punten 4de prijs


Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 208 punten


Z2 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 204 punten


St Annaparochie 22 Juni

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 181 punten en 182 punten


L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 183 punten

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 183 punten en 181 punten


Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 206 punten en 205 punten

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten


Arum 19 Juni

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 184 punten


L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 181 punten


Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 205 punten 1ste prijs


Sneek 8 juni

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 188 punten en 189 punten

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 205 punten 4de prijs


Oranjewoud 31 Mei

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 200 punten 5de prijs en 187 punten 

Oosterwolde 25 mei

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 181 punten


Arum 23 Mei

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 187 punten 4de prijs en 184 punten

Z2 Dressuur

Anna Goinga met Whisper 207 punten 1ste prijs en 205 punten 1ste prijs


Franeker 2 mei

L2 Dressuur

Linda Kenter met Ella 186 punten en 192 punten 3de prijs

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie Sk 181 punten en 190 punten 1ste prijs

Tim Kruyt met Ubbie 186 punten 2de prijs en 189 punten 2de prijs

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 206 punten 2de prijs en 212 punten 2de prijs


Franeker 1 Mei

L2 Dressuur

Linda Kenter met Ella 187 punten 4de prijs

Z1 Dressuur

Lucie Boelens met Alana 206 punten



Arum 21 April

B Dressuur

Joyce Kooistra met Alwin 185 punten 2de prijs



Arum 13 April

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 204 punten 1ste prijs en 202 punten 1ste prijs

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 189 punten 1ste prijs en 192 punten 1ste prijs


Warga 2 April

Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 204 punten en 206 punten



Dronrijp 23 Maart

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 190 punten 2de prijs en 194 punten 1ste prijs


Joure 22 Maart

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 214 punten 1ste prijs en 210 punten 1ste prijs


Cornwerd 16 Maart

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 195 punten 1ste prijs en 192 punten 1ste prijs


Franeker 2 Maart

M1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie K 190 punten 2de prijs en 194 punten 1ste prijs


M2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 180 punten 2de prijs en 185 punten 1ste prijs mag nu Z starten

Tim Kruyt met Universe 184 punten 1ste prijs


Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 208 punten 4de prijs en 205 punten

Hanneke Hiemstra met Blinker 208 punten 2de prijs


Franeker 1 Maart

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 180 punten


Koudum 23 Februari

B Springen

Sorsha van der Haak met Winston 2 Keer Foutloos


Arum 23 Februari

M2 Dessuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 180 punten


Vrouwbuurt 22 Februari

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 202 punten 1 ste prijs


Arum 14 februari

M1 Dressuur

Geertje De Witte met Dazzler 192 punten 2de prijs en 184 punten


Cornwerd 2 februari

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Evelien Riemy fan Stal Ghia 180 punten en 189 punten 3de prijs


Arum 31 Januari

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 181 punten en 187 punten


Oenkerk 18 Januari

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 185 punten 4de prijs en 196 punten 2de prijs


Koudum 18 Januari

M2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 187 punten 1ste prijs en 182 punten 1ste prijs


Arum 17 Januari

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Evelien Riemy fan Stal Ghia 181 punten en 183 punten


Haske Horne 12 Januari

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 182 punten


Franeker 11 Januari

BB Springen

Sorsha v/d Haak met Winston 2 keer Foutloos en 2 keer 1 ste prijs


Sneek 11 Januari

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten


Franeker 5 JanuaiZ1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 227 punten 2de prijs


Z2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 211 punten

Recent Videos

Zair Galop

6472 views - 0 comments

Zair Draf

5218 views - 0 comments

Anjou

5618 views - 0 comments

Anjou(galop)

5444 views - 0 comments

29 December Beijemastate feest


1 ste Prijs Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 71 .33%

2 de Prijs Anja Oudendag met Geke fan e Beijemastate 70%

3 de Prijs Tim Kruyt met Empassa 68.33%

4 de Prijs Annemarie Wietsma met 67%

5 de Prijs Lysanne Wielsma met Zazoe 67%


Arum 29 December

L1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 191 punten 1ste prijs en 194 punten 1ste prijs


Ermelo 28 December Finale Sublicup

Bobbie Ijdema met Caramba 70.20%


Oudega 21 December

L1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 189 punten 3de prijs en 192 punten 2de prijs


Sneek 15 December

M1 Dressuur

Tim Kruyt Celle Vie SK 181 punten


6 December Sonnega kfps selectie

Z1 Dressuur

Bobbie Ijdemda met Up Tp Date,s Ulkje 221 punten 3de prijs en heeft nu het sportpredikaat


Dronrijp 1 December

L1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 203 punten 1ste prijs en 202 punten 1ste prijs


Koudum 1 December

M2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 187 punten 2de prijs en 188 punten 1ste prijs


Arum 29 November

M2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 184 punten en 194 punten 1ste prijs

Pauline Wielsma met Ytzen P 182 punten 4de prijs


Cornwerd 17 November

L1 Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 183 punten 3de prijs en 183 punten


Sneek 16 November

L1 dressuur

Maike Rispens met Equador 190 punten


Franeker 10 November

L1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 192 punten 3de prijs


Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten


Franeker 9 November

B Dressuur

Joyce Kooistra met Alwin Allegro 186 punten en 181 punten

M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 186 punten 2de prijs en 197 punten 1ste prijs

Tim Kruyt met Celle Vie SK 184 punten 4de prijs en 193 punten 2de prijs


M2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 185 punten 2de prijs en 183 prijs


Oenkerk 19 Oktober

L1 Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 204 punten 2de prijs en 187 punten


Arum 13 Oktober

L1 Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 187 punten 2de prijs en 187 punten


Oudega 4 Oktober

B Dressuur

Maike Rispens met Equador 195 punten 1ste prijs en 203 punten 1ste prijs


Z2 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 206 punten 2de prijs


15 September Berkhout

Z2 Dressuur

Paulien Wielsma met Mindert v/d Terpen 205 punten


Arum 1 September

M1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie 191 punten 1ste prijs en 185 punten 1 ste prijs


Koudum 25 Augustus

M1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 184 punten en 190 punten 2de prijs

ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 214 punten en 234 punten mag nu ZZ-Zwaar starten

Arum 22 Augustus

M1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie 190 punten 1ste prijs en 183 punten

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 183 punten

Arum 15 Augustus

B Dressuur

Maike Rispens met Equador 201 punten 1ste prijs en 214 punten 1ste prijs


Assen 11 Augustus

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 194 punten 1ste prijs en 207 punten 1ste prijs

Pauline Wielsma met Ytzen P 185 punten en 180 punten

Friese Kampioenschappen Harich 10 Augustus

B Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 3de plaats

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 6de plaats


Pauline Wielsma met Ytzen P 7de plaats

ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 5de plaats


Cornwerd 4 Augustus

M1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 183 punten 3de prijs en 188 punten 1ste prijs


ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 218 punten 2de prijs


Drachten 25 Juli

B Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 190 punten 1ste prijs en 194 punten 1ste prijs

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 199 punten 1ste prijs en 185 punten

Pauline Wielsma met Ytzen p 182 punten en 189 punten


Arum 23 Juli

B Dressuur

Maike Rispens met Equador 188 punten 2de prijs en 187 punten

M1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 185 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur

Debbie Wilcox met Antrax 208 punten 1ste prijs


Arum 18 Juli

L1 Dressuur

Sorsha v/d Haak met Winston 182 punten en 180 punten


Oldeholtpade 14 Juli

B Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 199 punten 1ste prijs en 202 punten 1ste prijs

ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 216 punten

Harich 13 Juli

L2 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 188 punten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvers fan e Beijemastate 216 punten 1ste prijs en 197 punten 2de prijs

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 202 punten 2de prijs

Pauline Wielsma met Ytzen P 187 punten

Z1 Dressuur

Marsja Dijkman met Nedinox Congfu 239 punten 1ste prijs en 213 punten 1ste prijs

Bobbie Ijdema met Caramba 218 punten

ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 214 punten

L Springen

Hanneke Hiemstra met Blinker Foutloos 1ste prijs

Koudum 4 juli

M1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 189 punten 2de prijs en 183 punten 3de prijs

Bolsward 30 Juni

L2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date Celina 200 punten 1ste prijs en 211 punten 1ste prijs

Geertje de Witte met Dazzler 180 punten en 197 punten 3de prijs

Z1 Dressuur


Bobbie Ijdema met Caramba 222 punten 2de prijs en 230 punten 1ste prijs

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 217 punten 4de prijs


Bolsward 28 Juni

B Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 205 punten 1ste prijs en 186 punten 5de prijs

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 210 punten 2de prijs


Franeker 23 Juni

B Dressuur

Yvette Altena Met Dynou fan e Beijemastate 203 Punten 1ste prijs

M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 188 Punten

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 184 Punten

Tim Kruyt met Celle Vie SK 183 Punten

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 187 Punten

Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 205 punten


Bergum 22 Juni Subli Cup

Bobbie Ijdema met Caramba 70.8% 2de prijs


Warga 19 Juni

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 221 Punten 1ste prijs


Sneek 9 Juni

M1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 185 punten 3de prijs

ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 215 punten 1ste prijs


Sneek 8 Juni

L2 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 184 punten en 185 punten

M1 dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 199 punten 1ste prijs en 198 punten 4de prijs

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 180 punten en 182 punten

Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 213 punten 3de prijs en 225 punten 1ste prijs

Marsja Dijkman met Nodinox Congfu 211 punten 4de prijs en 222 punten 3de prijs

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 210 punten 6de prijs


Sneek 6 Juni

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 189 punten 3de prijs en 192 punten 2de prijs

Z1 Dressuur

Marsja Dijkman met Nodinox Congfu 218 punten 1ste prijs en 228 punten 1ste prijs

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 208 punten


St Annaparochie 2 Juni

L2 Dressuur Geertje de Witte met Dazzler 189 punten 3de prijs en 182 punten


Oosterwolde 25 Mei

L2 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 193 punten 7de prijs en 183 punten


Arum 19 Mei

M1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 188 punten 2de prijs


Franeker 10 Mei

B Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 180 punten en 184 punten

L2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie SK 200 punten 1ste prijs en 191 punten 1ste prijs

M1 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 184 punten 5de prijs en 198 punten 2de prijs

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 189 punten 2de prijs

Bobbie Ijdema met Cellebration 186 punten 3de prijs en 186 punten

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten

Z2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan lutke Peinjum 213 punten 2de prijs mag nu ZZL Starten


Franeker 9 Mei

L2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie SK 199 punten 1ste prijs en 186 punten 3de prijs

Hanneke Hiemstra met Blinker 183 punten

M1 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 196 punten 2de prijs en 190 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 184 punten

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 218 punten 2de prijs en 208 3de prijs

Anna Goinga met Whisper 209 punten 4de prijs en 206 punten 4de prijs


Arum 5 Mei

L2 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 191 punten 1ste prijs en 184 punten 1ste prijs

Harich 4 Mei

L2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie ks 198 punten 1ste prijs


M1 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 192 punten 1ste prijs en 183 punten

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 184 punten 5de prijs en 183 punten


Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 213 punten 1ste prijs en 223 punten 1ste prijs


ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta Fan e Beijemastate 210 punten 4de prijs


Arum 21 April

Bobbie Ijdema met Celebration 187 punten en 192 punten


Hippolytushoef 21 April

L2 Dressuur

Marjan Oppedijk met Camaron 193 punten 3de prijs en 184 punten


Benningbroek 21 April

Z2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwkw fan Lutke Peinjum 207 punten 1ste prijs en 205 punten

ZZL Dressuur

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 213 punten 1ste prijs


Arum 14 April

M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 189 punten 1ste prijs en 192 1ste prijs

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemaste 187 punten 2de prijs en 186 punten 2de prijs

L2 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 187 punten 2de prijsBenningbroek 13 April

Z2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 218 punten 1ste prijs en 208 punten 2de prijs


Arum 1 April

M1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 184 punten


Dronrijp 24 maart

L1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 187 punten en 184 punten


Bennikbroek 23 maart

Z1 Dressuur

Marsja Dijkman met Nedinox Congfu 206 punten 3de prijs en 217 punten 3de prijs

Z2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 216 punten 1ste prijs


Cornwerd 17 maart

M1 dressuur

Iris Holman met Samos 184 punten en 186 punten


Arum 17 Maart

B Dressuur

Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 182 punten en 182 punten


Oudkarspel 17 Maart

M1 Dressuur

Tim Kruyt met Universe 184 punten 2de prijs

Nederlandse Kampioenschappen Utrecht 15 Maart

M2 Dressuur

Reserve Kampioen Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje

Anna Paulowna 10 Maart

Z2 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 219 punten 1ste prijs en 219 punten 1ste prijs


Bolsward 9/10 Maart

L2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 212 punten 1ste prijs en 207 punten 1ste prijs

M1 Dressuur

Iris Holman met Samos 195 punten 1ste prijs en 189 punten 2de prijs


Franeker 2/3 Maart

L2 Dressuur Tim Kruyt met Cele Vie Sk 199 punten 1ste prijs en 203 punten 1ste prijs

M1 Dressuur Iris Holman met Samos 188 punten 2de prijs en 189 punten 3de prijs

Pauline Wielsma met Ytzen P 185 punten 4de prijs en 181 punten

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten en 185 punten

M2 Dressuur Bobbie Ijdema met Caramba 212 punten 1ste prijs en 206 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur Bobbie Ijdema met Artist 215 punten 1ste prijs en 223 punten 1ste prijs

Z2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 207 punten


Sonnega 1 maart

Finale KFPS-Variso Competitie Kampioen M2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje en Winnaar van de Zilveren Zweep

Kampioen Z1 Dressuur Marsja Dijkman met Sake 449

Arum 24 Februari

M1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 185 punten 1ste prijs

M1/M2 Dressuur Tim Kruyt met Universe 191 punten 4de prijs en 189 punten 4de prijs


Hippolytushoef 17 februari

Marjan Opperdijk met Cameron 180 punten


Arum 15 Februari

M1 Dressuur

Iris Holman met Samos 186 punten 2de prijs en 190 punten 1ste prijs

Feikje Algra met Frotie fan t Reidfjild 181 punten

M2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 197 punten 2de prijs en 207 punten 1ste prijs


Sneek 9 Februari

M2 Dressuur

Fries Kampioen Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje

Z1 Dressuur

Fries Kampioen Marsja Dijkman met Sake 449


Arum 8 Februari

L1 Dressuur

Geertje de witte met Dazzler 186 punten en 189 punten

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 180 punten 2de prijs


Arum 18 Januari

L2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 190 punten en 193 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 195 punten 2de prijs en 187 puntenSneek 9 Februari


Franeker 12 Januari

L Springen

Hanneke Hiemstra met Blinker foutloos 2de prijs


Arum Beijemastate 23 December

Onderlinge Wedstrijd Beijemastate Bokaal 2012

1ste Anja Oudendag met Zaire fan e Beijemastate 204 punten Beijemastate Bokaal gewonnen

2de Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 202 punten

3de Paulien Wielsma met Ytzen P 201 punten

4de Angela Sijbesma met Meinte Kz 201 punten

5de Geertje de Witte met Dazzler 196 punten

6de Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 195 punten

7de Berdien Faber met Eddo 193 punten

8ste Yasmin met Clyde 191 punten

9de Esther met Avril 189 punten

10de Marjan Opperdijk met Cameron 189 punten

11de Jelly van de Sluis met Wendo van Barneveld 188 punten

12de Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 187 punten

13de Marjan Opperdijk met Archibald 187 punten

14de Sorsha v/d Haak met Winston 186 punten

15de Klarie Visser met Rindert fan Ropta 184 punten

16de Sanne Adolfs Tjebbe 182 punten

16de Jessica Kuvel met Odeira 182 punten

17de Anneke Oosterhaven met Karstina 181 punten 

Arum 25 november

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten en 187 punten 4de prijs


Arum 23 November

M2 Dressuur

Bobbie ydema met Caramba 196 punten 1ste prijs en 192 punten 1ste prijs

Wieke Zondervan met Hinrik 186 punten 3de prijs en 187 punten 2de prijs


Harich 17 November

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 204 punten en 211 punten 1ste prijs


St Nicolaasga 17 November

M2 Dressuur

Bobbie Ydema met Up To Date,s Ulkje 195 punten 2de prijs

Z2 Dressuur

Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 208 punten


Franeker 10 november

Z2 Dressuur Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 208 punten 1ste prijs

Warga 10 november

Z1 Dressuur Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 206 punten mag nu Z2 starten


Arum 9 november

L1 Dressuur Bobbie ijdema met Dimanche Luciene 187 punten 2de prijs en 191 punten 2de prijs

Geertje de Witte met Dazzler 182 punten


Middenmeer 20 Oktober

Z1 Dressuur groep 1 Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 208 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur groep 2 Louise Nieuwenhuis met Sieuwke Fan Lutke Peinjum 222 punten 1ste prijs en 214 punten 214 punten 2de prijs


Arum 14 Oktober

L2 Dressuur

Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 183 punten


Haskerhorne 14 Oktober

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 207 punten


Arum 23 September

B Dressuur Sorsha v/d Haak met Winston 185 punten en 192 punten 3de prijs

Gepke Burggraaff met Celebration 188 punten

L1 Dressuur Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 192 punten 2de prijs en 183 punten

L2 Dressuur Pauline Wielsma met Ytzen P 193 punten 1ste prijs en 186 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 190 punten 2de prijs en 195 punten 1ste prijs


Koudum 16 September

L2 Dressuur Pauline Wielsma met Ytzen P 192 punten 3de prijs

Marjan Opperdijk met Cameron 183 punten

M1 Dressuur Iris Holman met Samos 182 punten

Z1 Dressuur Anna Goinga met Whisper 211 punten

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 207 punten

Warga 14 September

Jonge Friese Paarden met Dressuur Aanleg 4 Jarige Merrie,s

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 1ste prijs

5-6 Jarige Merrie,s Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 1ste prijs

4 Jarige Hengsten en Ruinen Marsja Dijkman met Cees van et Hosseplak 1ste prijs


Arum 9 September

B Dressuur Gepke Burggraaff met Celebration 182 punten 3de prijs

L1 Dressuur Geertje de Witte met Dazzler 188 punten

L2 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 190 punten 2de prijs en 184 punten


Nederlandse Kampioenschappen Ermelo

7 September Halve Finale

M1 Dressuur Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 63.44% 5de plaats

8 September Finale Ermelo M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 62.44% 9 de van Nederland


Koudum 26 Augustus

L2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 182 punten en 185 punten

M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje 210 punten 1ste prijs en 202 punten 5de prijs

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 207 punten en 204 punten mindert heeft nu het sportpredikaat


Dronrijp 18 Augustus

Z1 Dressuur

Anna Goinga met Whisper 221 punten 1ste prijs


Friese kampioenschappen Harich 11 Augustus

B Dressuur

Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 190 punten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD Fries kampioen

Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje 3de prijs


Cornwerd 5 Augustus

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 190 punten 6de prijs en 194 punten 2de prijs

Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 189 punten en 181 punten

L2 Dressuur

Iris Holman met Samos 193 punten 1ste prijs en 193 punten 1ste prijs


Harich 28 Juli

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 210 punten 5de prijs


Drachten 27 Juli

L1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 201 punten en 196 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 207 punten 6de prijs


Arum 22 Juli

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemaste 190 punten 2de prijs en 194 punten 3de prijs

Yvette Altena met Pauline fan stal Ghia 189 punten 3de prijs en 180 punten

Marjan Oppedijk met Archibald 180 punten en 186 punten


St Annaparochie 21 Juli

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD 214 punten 1ste prijs


Oranjewoud 15 Juli

L1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 182 punten

M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 201 punten 3de prijs en 197 punten 2de prijs


Oldeholtpade 15 Juli

L2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen 186 punten en 181 punten

Z1 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 214 punten


St Annaparochie 14 Juli

B Dressuur

Sorcha v/d Haak met Winston 181 punten 4de prijs

L2 Dressuur

Iris Holman met Samos 195 punten 3de prijs en 191 punten 7de prijs

Pauline Wielsma met Ytzen 185 punten en 192 punten 5de prijs

Feikje Algra met Frotie fan,t reidfjild 181 punten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD 204 punten 1ste prijs en 210 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Artist 218 punten 2de prijs en 215 punten 1ste prijs

Anna Goinga met Whisper 210 punten

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 206 punten

B Springen Hanneke Hiemstra met Blinker Foutloos


Koudum 6 Juli

L1 Dressuur

Marjan Oppedijk met Archibald 183 punten

L2 Dressuur

Klarie Visser met Rindert fan Ropta 213 punten 1ste prijs en 199 punten 2de prijs mag nu M1 starten

Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 190 punten 4de prijs en 189 punten mag nu M1 starten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD 209 punten 1ste prijs en 206 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur

Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 225 punten 1ste prijs

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 220 punten 1ste prijs en 208 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 210 punten 4de prijs mag nu ZZL starten

Arum 1 Juli

L1 Dressuur

Marjan Opperdijk met Archy 183 punten

L2 Dressuur

Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 180 punten


Bolsward 29 Juni en 1 Juli

B Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 193 punten 4de prijs en 196 punten 2de prijs

L1 Dressuur

Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 195 punten 1ste prijs en 185 punten

L2 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 181 punten en 197 punten 2de prijs

Pauline Wielsma met Ytzen 182 punten en 182 punten mag nu M1 starten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD 214 punten 1ste prijs en 201 punten 1ste prijs

Bobbie Ijdema met Up To Date ,s Ulkje 182 punten en 187 punten 4de prijs

Z1 Dressuur

Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 206 punten 5de prijs en 224 punten 2de prijs

Anna Goinga met Whisper 208 punten 3de prijs

Bobbie Ijdema met Artist 210 punten

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 205 punten en 209 punten

Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 206 punten 4de prijs


Cornwerd 24 Juni

B Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 192 punten 5de prijs en 193 punten 5de prijs

L1 Dressuur

Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 183 punten 3de prijs

L2 Dressuur

Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 186 punten 6de prijs en 182 punten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD 186 punten en 201 punten 1ste prijs

Bobbie Ijdema met Up To Date ,s Ulkje 193 punten 3de prijs

Z1 Dressuur

Lousie Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 204 punten en 207 punten

Bobbie Ijdema met Artist 204 punten


Heilo 23 Juni

Marsja Dijkman met Jetze O MD Prix St.George 66.81 % 1ste prijs en Intermediair 66.54 % 1 ste prijs

Hippolytushoef 10 juni

L2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 183 punten en 180 punten

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 206 2de prijs


Sneek 8/9 Juni

B Dressuur

Sorsha van der Haak met Winston 182 punten 4de prijs

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten en 186 punten 6de prijs

Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 184 punten

L2 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 200 punten 2de prijs en 196 punten 1ste prijs

Klarie Visser met Rindert fan Ropta 180 punten en 183 punten 4de prijs

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu MD 191 punten 3de prijs en 200 punten 1ste prijs

Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Artist 208 punten 3de prijs en 220 punten 2de prijs

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 207 punten 3de prijs

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 208 punten

Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 204 punten

Prix St . George en Itermeadiaire 1

Matsja Dijkman met Jetze Md 62.96% en 62.85%


Pingjum 2 Juni

Z1 Dressuur

Marsja Dijkman met Elvera fan en Beijemastate 218 punten 2de prijs

Bobbie Ijdemda met Artist 211 punten 3de prijs en 207 punten

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 210 punten 4de prijs en 205 punten

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 213 punten 2de prijs en 214 punten 1ste prijs beste combinatie van de Z2

Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 204 punten


Franeker 1 Juni

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem Fan e Beijemastate 181 punten en 181 punten.

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 219 punten 2e prijs en 208 punten 2e prijs.


Warga 30/31 Mei

L2 Dressuur

Marsja Dijkman met Alvera fan e Beijemastate 180 punten en 185 punten 6de prijs

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu 182 punten en 193 punten 1ste prijs


Arum 28 Mei

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 189 punten 3de prijs en 196 punten 2de prijs

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 197 punten 1ste prijs en 188 punten


L2 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen 191 punten 3de prijs en 191 punten 2de prijs

Hanneke Hiemstra met Blinker 183 punten

Anita attema met Sensation Black met 182 punten en 189 punten

Klarie Visser met Rindert fan Ropta 186 punten en 181 punten


M1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 197 punten 1ste prijs en 203 punten 1ste prijs


Z1 Dressuur

Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 213 punten 2de prijs en 208 punten 4de prijs

Pauline Wielsma met Mindert van de Terpen 204 punten


Z2 Dressuur

Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 210 punten 1ste prijs

Hanneke Hiemstra met Vivant 208 punten 1ste prijs

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 204 punten 2de prijs en 208 punten 2de prijs


Oosterwolde 27 Mei

Mi Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 181 punten en 191 punten

Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Artist 209 punten


Harich 12 Mei

Z1 Dressuur

Anna Goinga met Whisper 213 punten

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 208 punten 3de prijs en 207 punten


Vrouwenparochie 10 Mei

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Vivant 210 punten 3de prijs


Arum 6 mei

Sorcha van der Haak met Winston 189 punten en 196 punten


Franeker 6 mei

L2 Dressuur

Karen Koldijk met Tjarda fan Ferwoude 180 punten

Hanneke Hiemstra met Blinker 184 punten

Z1 Dressuur

Louise Nieuwehuis met Sieuwke fan lutle peinjum 204 punten

Z2 Dressuur

Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 204 punten 1ste prijs

Hanneke Hiemstra met Vivant 210 punten 3de prijs

Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 208 punten 4de prijs


Warga 2/3 mei

B Dressuur

Yvette Altena met Pauline fan stal Ghia 181 punten en 195 punten 5de prijs

L1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alvera fan e Beijemastate 194 punten

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Congfu 194 punten 1ste prijs en 201 punten 2de prijs

0